new balance



Såg dessa ursnygga träningsskor ifrån New Balance and fell in love! Hur fräscha till ett par oranga träningshorts och ett par bruna ben?
Daniela Ramirez Ekholm, 19 år, Göteborg. Kontakt: danielalouise.blogg@hotmail.com
Såg dessa ursnygga träningsskor ifrån New Balance and fell in love! Hur fräscha till ett par oranga träningshorts och ett par bruna ben?
Godmorgon fina läsare! Min kväll började med en myskväll hemma hos mig med Carl och Manuela. Vi spelade lite sällskapsspel och åt thaimat! Lite spontant så drog vi hem till Vendela där även några fler vänner var och hade en trevligt kväll. Idag ser dagen dessvärre inte lika trevlig ut, ska nämligen plugga. Har sparat allt plugg till idag vilket jag ångrar nu, men jaja… Om jag hinner så ska jag gå ut och gå i det soliga vädret eller åka till gymmet men först, PLUGGA.
Min onsdgskväll blev roligare än vad onsdagskvällar brukar vara. Kvällen började med en mysig och rolig tjejmiddag hemma hos Johanna, där vi åt thaimat & drack goda drinkar. Efter några timmar drog vi oss vidare till ett litet event i Vasa. En bättre onsdagskväll!
Imorgon är det hur som helst fredag & jag har bara en timmas lektion vilket är hur skönt som helst!